top of page
MİSYON
İndirilebilir_kasa_sistemi2.jpg

Hızla ilerleyen dünya nufusu ve bu nufusun doğaya vermiş olduğu bir çok zarar söz konusudur.Tabiki tek başımıza buna dur diyemeyiz bu konuda bazı sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisindeyiz.Bir insanın ,bir kişinin veya bir tüzel kişinin doğaya karşı sosyal düşüncesine etken olabiliyorsak ne mutlu bize .Ata sözünde dediği gibi ''Damlaya Damlaya Göl Olur''kuşaktan kuşağa aktardıkça dünyamız çok daha güzel olacaktır...

VİZYON
Vinç Şantiye Çalışması.jpg

Metal geri dön.sektöründeki değişen ve gelişen tüm ekip ve ekipmanları bümyemize katarak müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmek sunmaktır.Sektörde lider bir geri dönüşüm merkezi olan atugmetal, kapsamlı geri dönüşüm hizmetleriyle atıkların azaltılmasına yardımcı olmaktadır. 1992 yılından beri çevre duyarlılığını artıracak çeşitli hizmetler sunmak için çok çalışmakta ve dünyamızı temiz tutmaya çabalamaktayız.

  UFAK ARAÇ FİLOMUZ
Araç Filomuzun Bir Kısmı.jpg

Araç filosunda her çeşit  ölçüde,sınıfta, ekip ve ekipmana sahibiz.Araçlarımızda K belgesi,tehlikesiz atık hurda taşıma lisansı,Araç kayar kasa sistemi,ahtapot polipli vinç vb mevcuttur.

bottom of page